- Ako nájdete to čo hľadáte..?
- spoločensko vedné, jazykové - šk. rok 2012/2013
- prírodovedné - šk. rok 2012/2013
- kultúrno umelecké - šk. rok 2012/2013
- spoločensko vedné, jazykové - šk. rok 2013/2014
- prírodovedné - šk. rok 2013/2014
- kultúrno umelecké - šk. rok 2013/2014
- spoločensko vedné, jazykové - šk. rok 2014/2015
- prírodovedné - šk. rok 2014/2015
- kultúrno umelecké - šk. rok 2014/2015
- spoločensko vedné, jazykové - šk. rok 2015/2016
- prírodovedné - šk. rok 2015/2016
- kultúrno umelecké - šk. rok 2015/2016
- spoločensko vedné, jazykové - šk. rok 2016/2017
- prírodovedné - šk. rok 2016/2017
- kultúrno umelecké - šk. rok 2016/2017
prírodovedné - šk. rok 2013/2014
Hodnotenie BIO kat D - prakticko-teoretická časť šk. r. 2013/2014 konané 15.05.2014 v Galanta
Súťaž. číslo
Meno a priezvisko
škola
trieda
prakt. časť
teor.časť
SPOLU
PORADIE
3.
Lenka Guríková
Gym V.Mihálika Sereď
sekunda
12,5
39,5
52,0
1.
1.
Vanessa Prágaiová
ZŠ Čierny Brod
VII.
15,0
35,0
50,0
2.
7.
Andrea Tóthová
ZŠ Pata
VII.
14,0
32,5
46,5
3.
15.
Róbert Šumšala
Gym V.Mihálika Sereď
sekunda
10,0
35,5
45,5
4.
6.
Alexandra Bodriová
ZŠ S VJM Mostová
VII.
11,5
33
44,5
5.
2.
Eva Ďuricová
Gym V.Mihálika Sereď
príma
10,0
34,0
44,0
6.
9.
Miroslav Tomáško
ZŠ J.A.Komenského Sereď
VII.
13,5
29,5
43,0
7.
10.
Beáta Kiss
ZŠ s MŠ s VJM I. Szecsényiho Horné Saliby
VI.
13,5
29,0
42,5
8.
12.
Dóra Vankó
ZŠ S VJM Mostová
VII.
12,5
29,5
42.0
9.
13
Kamila Erdélyiová
ZŠ Štefanikova ul. Galanta
VII.
12,0
30,0
42,0
9.
8.
Tomáš Varga
ZŠ Pata
VII.
10,5
28,5
39,0
10.
5.
Dávid Kollár
ZŠ s MŠ s VJM I. Szecsényiho Horné Saliby
VI.
12,0
22,5
34,5
11.
11.
Roman Veľký
Gym V.Mihálika Sereď
sekunda
9,0
25,5
34,5
11.
Hodnotenie BIO kat. D - projektová časť šk. r. 2013/2014 konané 15.05.2014
Meno a priezvisko
škola
Správa 5b.
Poster
Komentár 20b.
Projekt ako celok
Spolu 60b.
Poradie
Proporcionalita
Rozsah
0-5
Proporcionalita
Log a vecná str.
Jazyk. stránka 0-
Limit
Originalita
Riešenie
Vl.zistenie
Obdornosť
Náročnosť a akt.
Nina Matulová
ZŠ Čierny Brod
5
5
19
30
59
1.
Gábor
Orbán
ZŠ Mostová
5
5
20
20
50
2.
Terézia Martinková
ZŠ Pata
3,5
5
16,5
21
46
3.
Výsledková listina 48. ročníka BIOLOGICKEJ olympiády kat. E
konané v Galanta 15.04.2014
BIOLÓGIA
Súťažné číslo
Meno a priezvisko
Škola
Test
určovanie
zbierka
spolu
poradie
1.
Aneta Modrovičová
ZŠ Štefánikova ul. Galanta
40
75
25
140
1.
2.
Mandy Seböková
ZŚ Veľké Úľany
42
66,5
20
128,5
2.
ZOOLÓGIA
Súťažné číslo
Meno a priezvisko
Škola
Test
určovanie
zbierka
spolu
poradie
4.
Marek Lučan
ZŚ J.Fándlyho Sereď
38
70
19
127
1
7.
Patrik Lučan
ZŚ J.Fándlyho Sereď
38
70
12,5
120,5
2.
3.
Nikola Zámocká
ZŠ Veľké Úľany
38
58
21,5
117,5
3.
9.
Miroslava Tóthová
ZŚ J.Fándlyho Sereď
33
58
20,5
111,5
4.
5.
Tomáš Sysel
ZŚ J.A.Komenského
14
64
24,5
102,5
5.
1.
Radovan Vašák
ZŚ J.A.Komenského
24
48
23,5
95,5
6.
8.
Les Hodúrová
ZŠ Veľké Úľany
20
49,5
21,5
91
7.
6.
Patrik Král
ZŚ Pusté Úľany
16
44
22
82
8.
2.
Ľubica Rajková
ZŚ Pusté Úľany
22
28
25
75
9.
Výsledková listina obvodného kola Matematickej olympiády 63. ročník, školský rok 2013/2014, kategória Z6 okres Galanta, 09. 4. 2014, SOŠT Galanta Poradie Priezvisko, meno Názov a adresa školy Úlohy Ú R 1 2 3 spolu 6,0 6,0 6,0 18,0 min. 9,0 1. Norbert Horváth Gym Z. Kodálya Ga 6,00 6,00 4,00 16,00 UR 1. Máte Bránik ZŠ s MŠ s VJM Trstice 6,00 6,00 4,00 16,00 UR 2. Tomáš Klosterman GYM V. Mihálika Sereď 6,00 6,00 0,00 12,00 UR 2. Timea Bedeová ZŠ s MŠ Trstica 6,00 6,00 0,00 12,00 UR 3. Tomáš Sysel ZŠ J. A. Komenského Sereď 2,00 6,00 2,00 10,00 UR 4. Ľuba Horváthová ZŠ Pusté Úľany 0,00 6,00 2,00 8,00 4. Máté Bognár ZŠ s MŠ D. Mészárosa Veľká Mača 0,00 6,00 2,00 8,00 5. Viktor Pánik Gym Z. Kodálya Ga 1,00 6,00 0,00 7,00 6. Zsófia Kollarocics ZŠ s MŠ s VJM Trstice 0,00 6,00 0,00 6,00 6. Karolína Kučerová ZŠ Z. Kodálya s VJM Galanta 0,00 6,00 0,00 6,00 6. Lucia Žigová ZŠ G.Dusíka Galanta 0,00 6,00 0,00 6,00 6. Lucia Leová ZŠ s MŠ Trstica 0,00 6,00 0,00 6,00 7. András Csadi ZŠ s MŠ s VJM Mostová 3,00 0,00 1,00 4,00 8. Áron Lancz ZŠ s MŠ D. Mészárosa Veľká Mača 0,00 3,00 0,00 3,00 9. Viliam Lipták GYM V. Mihálika Sereď 2,00 0,00 0,00 2,00 9. Lucia Kocmanová ZŠ Pusté Úľany 0,00 2,00 0,00 2,00 9. Eszter Narancsíková ZŠ Z. Kodálya s VJM Galanta 0,00 0,00 2,00 2,00 9. Martin Izakovič GYM J.Matušku Galanta 2,00 0,00 0,00 2,00 9. Radovan Vaško ZŠ J. A. Komenského Sereď 0,00 0,00 2,00 2,00 10. Rebeka Kempszki Gym Z. Kodálya Ga 0,00 1,00 0,00 1,00 10. Zsóka Marton ZŠ sMŠ s VJM Tomášikovo 1,00 0,00 0,00 1,00 10. Beáta Kiss ZŠ I. Széchenyiho s VJM H. Saliby 0,00 0,00 1,00 1,00 11. Mária Palacková GYM V. Mihálika Sereď 0,00 0,00 0,00 0,00 11. Ema Krivosudská GYM V. Mihálika Sereď 0,00 0,00 0,00 0,00 11. Sophia Ščasná ZŠ Pata 0,00 0,00 0,00 0,00 11. Natália Šuriaková ZŠ Pata 0,00 0,00 0,00 0,00 11. Mária Baničová ZŠ M. Tareka Abrahám 0,00 0,00 0,00 0,00 11. Natália Švihoríková ZŠ M. Tareka Abrahám 0,00 0,00 0,00 0,00 11. Viktória Vargová ZŠ sMŠ s VJM Tomášikovo 0,00 0,00 0,00 0,00 11. Samuel Šulka ZŠ sMŠ Šoporňa 0,00 0,00 0,00 0,00 11. Karin Hindáková ZŠ G.Dusíka Galanta 0,00 0,00 0,00 0,00 11. Martin Forro ZŠ J. A. Komenského Sereď 0,00 0,00 0,00 0,00 Výsledková listina obvodného kola Matematickej olympiády 63. ročník, školský rok 2013/2014, kategória Z7 okres Galanta, 09. 4. 2014, SOŠT Galanta Poradie Priezvisko, meno Názov a adresa školy Úlohy Ú R 1 2 3 spolu 6,0 6,0 6,0 18,0 min. 9,0 1. Veronika Jelínková GYM V. Mihálika Sereď 6,00 6,00 6,00 18,00 UR 1. Tamás Táčik ZŠ s MŠ s VJM Trstice 6,00 6,00 6,00 18,00 UR 2. Róbert Šumšala GYM V. Mihálika Sereď 6,00 6,00 3,00 15,00 UR 3. Kristína Németh ZŠ s VJM Jelka 6,00 6,00 2,00 14,00 UR 3. Péter Bugár ZŠ s MŠ s VJM Trstice 6,00 5,00 3,00 14,00 UR 4. Adriana Bojňanská CZŠ sv.Cyrila a Metoda Sereď 6,00 6,00 1,00 13,00 UR 4. Adam Bulavčiak ZŠ Pusté Úľany 6,00 6,00 1,00 13,00 UR 5. Adam Bujdák GYM J.Matušku Galanta 3,00 6,00 3,00 12,00 UR 5. Barbara Kozmér ZŠ I. Széchenyiho s VJM H. Saliby 0,00 6,00 6,00 12,00 UR 5. Adrian Hodúr ZŠ J. Fándlyho Sereď 6,00 3,00 3,00 12,00 UR 5. Vivien Milinszká ZŠ sMŠ s VJM Tomášikovo 6,00 6,00 0,00 12,00 UR 5. Róbert Repa ZŠ SNP Galanta 6,00 6,00 0,00 12,00 UR 6. Patrik Dömötör ZŠ SNP Galanta 4,00 6,00 1,00 11,00 UR 7. Oliver Bobek ZŠ J. Fándlyho Sereď 3,00 6,00 0,00 9,00 UR 7. Dominika Chlebíková ZŠ J. Fándlyho Sereď 3,00 6,00 0,00 9,00 UR 7. Zuzana Štefunková ZŠ M. Tareka Abrahám 3,00 6,00 0,00 9,00 UR 7. Martin Panák ZŠ Pusté Úľany 3,00 6,00 0,00 9,00 UR 7. Alexandra Bodriová ZŠ s MŠ s VJM Mostová 1,00 6,00 2,00 9,00 UR 8. Kristian Lipovský ZŠ Pata 2,00 6,00 0,00 8,00 9. Oliver Vladovič ZŠ J. Fándlyho Sereď 0,00 6,00 1,00 7,00 9. Adriana Tibenská ZŠ M. Tareka Abrahám 0,00 6,00 1,00 7,00 10. Martin Krivošík ZŠ J. A. Komenského Sereď 0,00 6,00 0,00 6,00 10. Michaela Kubalová ZŠ J. Fándlyho Sereď 0,00 6,00 0,00 6,00 10. Nikolas Maruna ZŠ J. Fándlyho Sereď 0,00 6,00 0,00 6,00 10. Adrian Križankivič ZŠ K. Kuffnera Sládkovičovo 0,00 6,00 0,00 6,00 10. Gergö Czdör ZŠ Z. Kodálya s VJM Galanta 0,00 6,00 0,00 6,00 11. Atilla Kovács ZŠ Z. Kodálya s VJM Galanta 4,00 0,00 0,00 4,00 12. Natália Bartakovicsová ZŠ J. Fándlyho Sereď 0,00 3,00 0,00 3,00 12. Vivien Juhászová ZŠ s MŠ D. Mészárosa Veľká Mača 0,00 3,00 0,00 3,00 13. Dóra Vankó ZŠ s MŠ s VJM Mostová 0,00 0,00 0,00 0,00 13. Máte Barczi ZŠ Z. Kodálya s VJM Galanta 0,00 0,00 0,00 0,00 13. Michael Pongrácz ZŠ Z. Kodálya s VJM Galanta 0,00 0,00 0,00 0,00 Výsledková listina obvodného kola Matematickej olympiády 63 ročník, školský rok 2013/2014, kategória Z8 okres Galanta, 09. 4. 2013, SOŠT Galanta Poradie Priezvisko, meno Názov a adresa školy Úlohy Ú R 1 2 3 spolu 6,0 6,0 6,0 18,0 min. 9,0 1. Anna Erzsébet Markó ZŠ I. Széchenyiho s VJM H. Saliby 6,0 4,0 6,0 16,0 UR 2. Gergely Góndör ZŠ I. Széchenyiho s VJM H. Saliby 6,0 5,0 0,0 11,0 UR 3. Matúš Ambruš ZŠ SNP Galanta 6,0 3,0 2,0 11,0 UR 4. Jana Talapková GYM V. Mihálika Sereď 6,0 0 2,0 8,0 5. Patrik Lučan ZŠ J. Fándlyho Sereď 4,0 3,0 0,0 7,0 6. Ivana Skaličanová ZŠ J. A. Komenského Sereď 6,0 0,0 0,0 6,0 6. Adriana Prachárová ZŠ J. A. Komenského Sereď 0,0 0,0 6,0 6,0 6. Miroslava Tóthová ZŠ J. Fándlyho Sereď 6,0 0,0 0,0 6,0 6. Lucia Švandová ZŠ J. Fándlyho Sereď 6,0 0,0 0,0 6,0 6. Sára Menyhárt ZŠ s MŠ s VJM Trstice 0,0 6,0 0,0 6,0 6. Dávid Másár ZŠ s MŠ s VJM Mostová 0,0 0,0 6,0 6,0 7. Laura Hilkovičová ZŠ J. Fándlyho Sereď 2,0 3,0 0,0 5,0 7. Noémi Farkašová ZŠ s MŠ s VJM Mostová 3,0 0,0 2,0 5,0 8. Benedek Török ZŠ Z. Kodálya s VJM Galanta 0,0 1,0 2,0 3,0 9. Simona Dudunová ZŠ J. A. Komenského Sereď 0,0 0,0 2,0 2,0 9. Monika Bieliková ZŠ J. Fándlyho Sereď 0,0 0,0 2,0 2,0 10. Andrej Dorušinec ZŠ SNP Galanta 0,0 0,0 0,0 0,0 10. Tomáš Varga ZŠ G.Dusíka Galanta 0,0 0,0 0,0 0,0 10. Patrik Zigó ZŠ Z. Kodálya s VJM Galanta 0,0 0,0 0,0 0,0 10. Ákos Renczés ZŠ Z. Kodálya s VJM Galanta 0,0 0,0 0,0 0,0 10. Terézia Páleníková ZŠ Z. Kodálya s VJM Galanta 0,0 0,0 0,0 0,0 10. Dávid Stanga ZŠ Z. Kodálya s VJM Galanta 0,0 0,0 0,0 0,0 10. Patrik Kohút ZŠ J. Fándlyho Sereď 0,0 0,0 0,0 0,0 10. Alexandra Laryová ZŠ Pusté Úľany 0,0 0,0 0,0 0,0 10. Veronika Lanczová ZŠ s MŠ D. Mészárosa Veľká Mača 0,0 0,0 0,0 0,0 10. Tibor Šárkaň ZŠ s MŠ D. Mészárosa Veľká Mača 0,0 0,0 0,0 0,0 10. Timotej Kollár ZŠ M. Tareka Abrahám 0 0 0 0 10. Mário Levák ZŠ M. Tareka Abrahám 0 0 0 0 VÝSLEDKOVÁ LISTINA CHEMICKÁ OLYMPIÁDA kat. D
obvodné kolo konané v Galante dňa 27.03.2014
Súť.
číslo
meno žiaka
škola
teoretická
časť
prakt. časť
teória spolu
prax
spolu
teória a prax
spolu
poradie
1.
2.
3.
4.
1.
2.
10.
Paulína Maškovičová
ZŠ s MŠ kr. Svätpoluka Šintava
9
21
16
13
20
17
59
37
96
1.
20.
Adam Straka
GYM V. Mihálika Sereď
9
21
14
13
17
15
57
32
89
2.
16.
Veronika Huláková
GYM V. Mihálika Sereď
10
21
14
12
20
10
57
30
87
3.
22.
Zuzana Drobná
GYM V. Mihálika Sereď
9
16
16
13
20
7
54
27
81
4.
17.
Lucia Lenčéšová
GYM V. Mihálika Sereď
7
20
14
8
20
11
49
31
80
5.
27.
Adam Šulák
ZŠ Vinohrady n/Váhom
8
13
14
13
20
12
48
32
80
5.
6.
Lukáš Luknár
ZŠ sídl. SNP Galanta
9
12
10
13
20
12
44
32
76
6.
19.
Frederika Farbulová
GYM V. Mihálika Sereď
5
17
12
13
20
9
47
29
76
6.
26.
Pavol Ľudma
ZŠ Vinohrady n/Váhom
9
14
12
9
20
12
44
32
76
6.
24.
Hana Ščevíková
ZŠ J. A. Komenského Sereď
5
14
10
13
20
12
42
32
74
7.
21.
Filip Tóth
GYM V. Mihálika Sereď
6
11
14
11
20
11
42
31
73
8.
18.
Róbert Haršányi
GYM V. Mihálika Sereď
6
12
12
13
19
10
43
29
72
9.
1.
Linda Csepreghyová
ZŠ G. Dusíka Galanta
6
11
16
11
20
6
44
26
70
10.
9.
Krostián Moravec
ZŠ J. Fándlyho Sereď
7
15
12
8
19
9
42
28
70
10.
8.
Vendelín Horváth
ZŠ J. Fándlyho Sereď
8
10
16
9
18
8
43
26
69
11.
25.
Nina Kristeková
ZŠ J. A. Komenského Sereď
7
13
12
7
19
8
39
27
66
12.
15.
Simona Pytlová
ZŠ Pusté Úľany
9
1
12
13
19
8
35
27
62
13.
12.
Lenka Vojteková
ZŠ Čierny Brod
5
4
14
12
19
7
35
26
61
14.
23.
Marek Krchňavý
ZŠ J. A. Komenského Sereď
6
4
10
8
18
11
28
29
57
15.
28.
Martina Tomastová
ZŠ Vinohrady n/Váhom
4
3
12
12
20
5
31
25
56
16.
4.
Nicolas Szabó
ZŠ Z. Kodálya s VJM Galanta
7
6
10
8
20
3
31
23
54
17.
2.
Rita Nagyová
ZŠ Z. Kodálya s VJM Galanta
8
6
6
8
19
5
28
24
52
18.
7.
Lenka Lehocká
ZŠ sídl. SNP Galanta
5
2
10
8
20
7
25
27
52
19.
13.
Karin Podhorská
ZŠ sídl. SNP Galanta
2
0
10
9
19
3
21
22
43
20.
Výsledková listina obvodného kola Pytagoriády
35. ročník, školský rok 2013/2014 18. 3. 2014, SOŠT Galanta Kategória P3 Poradie Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body Body spolu Body za úlohy Body za čas 1. Samuel Kristek ZŠ J. Fandlyho Sereď GA 12 12 24 2. Tunde Kollárovics ZŚ s MŠ s VJM Trstice GA 15 8 23 3. Sebaastián Szabó ZŚ Pusté Úľany GA 12 10 22 4. Patrícia Hanincová ZŠ Veľký Grob GA 10 9 19 5. Gabriel Suchý ZŚ Š Majora Veľké Úľany GA 10 8 18 6. Tomáš Balogh ZŠ s MŠ D Mészárosa Veľká Mača GA 10 7 17 6. Patrícia Hipšová ZŚ s MŠ Šoporňa GA 10 7 17 7. Daniel Valenta ZŚ Pata GA 10 2 12 8. Juraj Hanzel ZŚ G Dusíka Galanta GA 9 0 9 9. Šimon Urbánek ZŠ J. Fandlyho Sereď GA 9 0 9 9. Adam Bugár ZŚ s VJM Dolné Saliby1.-4. GA 9 0 9 10. Ondrej Klobúšnik ZŚ SNP Galanta GA 8 0 8 10. Nikol Tisocká ZŚ M. Borsosa s VJM Veľké Úľany GA 8 0 8 10. Matteo Kyselý ZŚ J.A. Komenského Sereď GA 8 0 8 10. Péter Kocsis ZŠ s VJM Z. Kodálya Galanta GA 8 0 8 11. Alex Sárkany ZŚ s MŚ Trstice GA 7 0 7 11. Péter Manek ZŚ s MŠ s VJM Tomašíkovo GA 7 0 7 11. Samuel Szollosy ZŠ M. Tareka Abrahám GA 7 0 7 11. Ján Vágovič ZŚ s VJM Čierny Brod GA 7 0 7 12. Zuzana Fekulová ZŚ s VJM Košúty GA 6 0 6 12. Dominik Vanek ZŚ Čierny Brod GA 6 0 6 12. Noemi Kuštárová ZŠ M. Tareka Abrahám GA 6 0 6 12. Lukáš Kamen Zš Štefánikova ul. Galanta GA 6 0 6 13. Patrik Švihran ZŠ s MŠ K. Kuffnera Sládkovičovo GA 5 0 5 13. Chiara Gašparovičová ZŚ s MŠ s VJM Mostová GA 5 0 5 13. Alexandra Grunzová ZŚ s MŠ s VJM S. Petofiho Sládkovičovo GA 5 0 5 14. Jakub Klúčovský ZŚ Veľký Grob GA 4 0 4 15. Margaréta Vargová ZŚ a MŠ Zemianske Sady GA 2 0 2 Výsledková listina obvodného kola Pytagoriády 35. ročník, školský rok 2013/2014 18. 3. 2014, SOŠT Galanta
Kategória P4
Poradie Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body Body spolu Body za úlohy Body za čas 1. Levente Pleva ZŚ s VJM Dolné Saliby1.-4. GA 12 11 23 2. Lesana Palíková ZŚ G Dusíka Galanta GA 11 11 22 3. Gábor Mázsár ZŚ s MŠ s VJM Mostová GA 10 11 21 4. Matej Herzog ZŠ Veľký Grob GA 10 10 20 4. Konrád Csadró ZŠ s VJM Z. Kodálya Galanta GA 10 10 20 5. Lauko Andrej Róbert ZŚ Š Majora Veľké Úľany GA 12 7 19 5. Oliver Nagy ZŠ Štefánikova ul. Galanta GA 11 8 19 6. Júlia Ondrášová ZŚ s MŚ Trstice GA 10 5 15 7. Bátor Gál ZŠ s MŠ D Mészárosa Veľká Mača GA 10 4 14 8. Tereza Chovancová ZŚ SNP Galanta GA 9 0 9 8. Kristína Recsková ZŚ s MŠ s VJM S. Petofiho Sládkovičovo GA 9 0 9 8. Ladislav Horváth ZŚ Pata GA 9 0 9 8. Sebastián Knézel ZŠ sv. Cirila a Metoda Sereď GA 9 0 9 8. Adam Katona ZŠ Štefánikova ul. Galanta GA 9 0 9 8. Matej Petrovský ZŚ s MŠ Šoporňa GA 9 0 9 9. Dávid Mišovič ZŚ Pata GA 8 0 8 10. Lukáš Nagy ZŠ s MŠ K. Kuffnera Sládkovičovo GA 7 0 7 10. Igor Márton ZŠ s MŠ s VJM Tomašíkovo GA 7 0 7 10. Adam Majerník ZŠ Čierny Brod GA 7 0 7 10. Lukáš Trnka ZŠ J. Fandlyho Sereď GA 7 0 7 10. Ema Pretáková ZŚ J.A. Komenského Sereď GA 7 0 7 11. Adrián Mórocz ZŚ s MŠ s VJM Mostová GA 6 0 6 11. András Stósz ZŚ M. Borsosa s VJM Veľké Úľany GA 6 0 6 12. Rebeka Bránik ZŚ s MŠ s VJM Trstice GA 5 0 5 12. Sofia Sinaková ZŠ Veľký Grob GA 5 0 5 13. Timotej Abrahám ZŚ s VJM Košúty GA 4 0 4 13. Natália Vaňová ZŚ a MŠ Zemianske Sady GA 4 0 4 14. Matúš Fóka ZŠ s MŠ K. Kuffnera Sládkovičovo GA 3 0 3 14. Vivien Javorová ZŠ s VJM Košúty GA 3 0 3 Výsledková listina obvodného kola Pytagoriády 35. ročník, školský rok 2013/2014 18. 3. 2014, SOŠT Galanta
Kategória P5
Poradie Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body Body spolu Body za úlohy Body za čas 1. Martón Menyhárt ZŚ s MŠ s VJM Trstice 14 7 21 1. Marek Hába ZŚ J.A. Komenského Sereď 14 7 21 2. Miroslav Cisár ZŠ s MŠ K. Kuffnera Sládkovičovo 11 9 20 3. Filip Polák ZŠ J. Fandlyho Sereď 12 7 19 4. Marek Geleta ZŠ Štefánikova ul. Galanta 10 8 18 5. Matej Sudovský ZŚ Pusté Úľany 10 7 17 5. Viktor Farkaš ZŠ s MŠ D Mészárosa Veľká Mača 12 5 17 5. Zora Valábková ZŠ sv. Cirila a Metoda Sereď 10 7 17 6. Gál Dávid ZŚ SNP Galanta 10 6 16 6. Dorota Kňažková ZŚ G Dusíka Galanta 10 6 16 7. Mičo Miroslav ZŠ Pata 11 4 15 8. Dominika Krullová ZŚ Pusté Úľany 9 0 9 8. Bence Marczibál ZŚ s MŠ s VJM Trstice 9 0 9 9. Tužka Marko ZŠ Horné Saliby 8 0 8 10. Karolína Szépvolgyiová ZŚ SNP Galanta 7 0 7 10. Viktoria Gyoriová ZŚ s MŚ Trstice 7 0 7 10. Dávid Ščúry ZŠ Čierny Brod 7 0 7 10. Vincze Barnabás ZŚ M. Borsosa s VJM Veľké Úľany 7 0 7 10. Kovačovič Patrik ZŠ slov. Jelka 7 0 7 11. Sára Gál ZŠ s VJM Z. Kodálya Galanta 6 0 6 12. Karolína Banášová ZŠ M. Tareka Abrahám 5 0 5 13. Kornélia Filo ZŠ s MŠ s VJM Tomašíkovo 4 0 4 13. Dominika Farkašová ZŠ slov. Jelka 4 0 4 14. René Klačan ZŠ slov. Jelka 3 0 3 15. Abdrej Molitoris ZŚ Š Majora Veľké Úľany 2 0 2 15. Beke Ákos ZŚ s MŠ s VJM Mostová 2 0 2 16. Nalália Petreková ZŠ Čierny Brod 1 0 1 Výsledková listina obvodného kola Pytagoriády 35. ročník, školský rok 2013/2014 19. 3. 2014, SOŠT Galanta
Kategória P6
Poradie Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body Body spolu Body za úlohy Body za čas 1. Tomáš Sysel ZŚ J.A. Komenského Sereď GA 10 7 17 2. Zsófia Kollárovics ZŚ s MŠ s VJM Trstice GA 11 5 16 3. Tímea Bedeová ZŠ s MŠ Trstice GA 12 3 15 4. Árom Lancz ZŠ s MŠ D Mészárosa Veľká Mača GA 9 0 9 4. Samuel Múdry ZŠ Pata GA 9 0 9 4. Viliam Lipták GYM.V.Mihálika Sereď GA 9 0 9 5. Lucia Žigová ZŠ G. Dusíka Galanta GA 8 0 8 5. Andrej Csadi ZŚ s MŠ s VJM Mostová GA 8 0 8 6. Karolína Kučarová ZŠ s VJM Z. Kodálya Galanta GA 7 0 7 6. Szára Szabó ZŠ s MŠ s VJM Tomašíkovo GA 7 0 7 6. Dominik Korec ZŠ Pata GA 7 0 7 6. Renáta Szabová ZŠ J. Fandlyho Sereď GA 7 0 7 6. Tomáš Klostermann GYM.V.Mihálika Sereď GA 7 0 7 6. Mahely Peter ZŚ SNP Galanta GA 7 0 7 7. Ľubica Horváthová ZŠ Pusté Úľany GA 6 0 6 7. Lucia Kocmanová ZŠ Pusté Úľany GA 6 0 6 7. Réka Takácsová ZŠ s MŠ D Mészárosa Veľká Mača GA 6 0 6 7. Lucia Sobolová GYM.J. Matúšku Galanta GA 6 0 6 7. Norbert Horváth GYM.Z. Kodálya s VJM Galanta GA 6 0 6 8. Michaela Labudová ZŠ Pusté Úľany GA 5 0 5 8. Martin Hirka ZŠ s MŠ Horné Saliby GA 5 0 5 8. Matej Hošták ZŠ sv. Cirila a Metoda Sereď GA 5 0 5 9. Laura Kollarovičová ZŠ G. Dusíka Galanta GA 4 0 4 9. József Nytrai ZŠ s VJM I.Séchenyiho Horné Saliby GA 4 0 4 9. Samuel Kotlár ZŚ s MŠ Šoporňa GA 4 0 4 10. Lea Ružičová ZŠ G. Dusíka Galanta GA 3 0 3 10. Samuel Bležák ZŚ Š. Majora Veľké Úľany GA 3 0 3 Výsledková listina obvodného kola Pytagoriády 35. ročník, školský rok 2013/2014 19. 3. 2014, SOŠT Galanta
Kategória P7
Poradie Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body Body spolu Body za úlohy Body za čas 1. Adam Bujdák GYM.J. Matúšku Galanta GA 14 7 21 2. Tamas Táčik ZŚ s MŠ s VJM Trstice GA 10 10 20 3. Timotej Tóth GYM.V.Mihálika Sereď GA 11 7 18 3. Patrik Domotor ZŚ SNP Galanta GA 10 8 18 4. Michaela Kubalová ZŠ J. Fandlyho Sereď GA 12 4 16 5. Kristián Lipovský ZŠ Pata GA 9 0 9 5. Katalin Ajpek ZŚ M. Borsosa s VJM Veľké Úľany GA 9 0 9 5. Michal Krivošík ZŚ J.A. Komenského Sereď GA 9 0 9 5. Barbara Kozmér ZŠ s VJM I.Séchenyiho Horné Saliby GA 9 0 9 6. Adam Bulavčiak ZŠ Pusté Úľany GA 8 0 8 6. Karolína Cséfalvayová ZŚ Š. Majora Veľké Úľany GA 8 0 8 6. Adriana Bojňanská ZŠ sv. Cirila a Metoda Sereď GA 8 0 8 6. Dorota Berčiková GYM.V.Mihálika Sereď GA 8 0 8 5. Vivien Milinszká ZŠ s MŠ s VJM Tomašíkovo GA 7 0 7 5. Alexandra Bodry ZŚ s MŠ s VJM Mostová GA 7 0 7 5. Roman Veľký GYM.V.Mihálika Sereď GA 7 0 7 6. Máte Bergendi ZŠ s VJM Z. Kodálya Galanta GA 6 0 6 6. Tomáš Vaňo ZŚ a MŠ Zemianske Sady GA 6 0 6 6. Filip Szakál ZŠ Čierny Brod GA 6 0 6 6. Martin Jozef Ferenc ZŚ s MŠ Šoporňa GA 6 0 6 7. Glória Szabóová ZŠ Čierny Brod GA 5 0 5 8. Alexia Vargová ZŠ G. Dusíka Galanta GA 4 0 4 9. Erika Szomolaiová ZŠ s MŠ Horné Saliby GA 3 0 3 Výsledková listina obvodného kola Pytagoriády 35. ročník, školský rok 2013/2014 19. 3. 2014, SOŠT Galanta
Kategória P8
Poradie Priezvisko a meno Adresa školy Okres Čiastkové body Body spolu Body za úlohy Body za čas 1. Gergely Göndör ZŠ s VJM I.Séchenyiho Horné Saliby GA 13 8 21 2. Ivana Skaličanová ZŚ J.A. Komenského Sereď GA 12 7 19 3. Edina Sándorová ZŚ s MŠ s VJM Trstice GA 10 7 17 4. Jana Talapková GYM.V.Mihálika Sereď GA 10 5 15 5. Kamila Kissová ZŠ s MŠ s VJM Tomašíkovo GA 11 3 14 6. Monika Bieliková ZŠ J. Fandlyho Sereď GA 10 3 13 7. Martin Prázdnovský ZŠ Pata GA 9 0 9 8. Kozmér Barbara ZŠ s VJM I.Séchenyiho Horné Saliby GA 8 0 8 9. Bálint Farkas ZŠ s MŠ D Mészárosa Veľká Mača GA 7 0 7 9. Noemi Farkas ZŚ s MŠ s VJM Mostová GA 7 0 7 9. Olívia Masiarová ZŠ Vinohrady nad Váhom GA 7 0 7 9. Patrik Korman ZŚ M. Borsosa s VJM Veľké Úľany GA 7 0 7 9. Matúš Ambruš ZŚ SNP Galanta GA 7 0 7 8. Paulína Borovská ZŚ Š. Majora Veľké Úľany GA 6 0 6 9. Tibor Šárkaň ZŠ s MŠ D Mészárosa Veľká Mača GA 5 0 5 9. Benedek Torok ZŠ s VJM Z. Kodálya Galanta GA 5 0 5 9. Adam Horváth ZŠ s MŠ K. Kuffnera Sládkovičovo GA 5 0 5 9. Matúš Melašic ZŠ Čierny Brod GA 5 0 5 9. Emma Valábková ZŠ sv. Cirila a Metoda Sereď GA 5 0 5 9. Samuel Iracký ZŚ J.A. Komenského Sereď GA 5 0 5 9. Simona Jakubcová GYM.V.Mihálika Sereď GA 5 0 5 9. Tomáš Tánczos ZŚ s MŠ s VJM S. Petofiho Sládkovičovo GA 5 0 5 10. František Hančin ZŠ G. Dusíka Galanta GA 4 0 4 10. Ľuboš Kravárik ZŚ a MŠ Zemianske Sady GA 4 0 4 10. Sebastián Čambál GYM.J. Matúšku Galanta GA 4 0 4 10. Milada Minárová ZŚ s MŠ Šoporňa GA 4 0 4 11. Daniel Modroviš ZŠ Štefánikova ul. Galanta GA 3 0 3 12. Vanesa Nagyová ZŠ s MŠ Horné Saliby GA 2 0 2 13. Natália Trnková ZŚ a MŠ Zemianske Sady GA 1 0 1 14. Krištof Kovács ZŠ s MŠ D Mészárosa Veľká Mača GA 0 0 0 Výsledková listina obvodného kola Matematickej olympiády 63. ročník, školský rok 2013/2014, kategória Z9 okres Galanta, 22. 1. 2014, SOŠT Galanta Poradie Priezvisko, meno Názov a adresa školy Úlohy Ú R 1 2 3 4 spolu 6,0 6,0 6,0 6,0 24,0 min. 12,0 1. Markó Anna Erzsébet ZŠ s MŠ s vjm I Széchenyiho H.Saliby 6 2 6 6 20 ÚR 2. Sokolová Alexandra Gymnázium V.Mihálika Sereď 6 3 3 5 17 ÚR 3. Nogely Kristóf ZŠ s MŠ s vjm I Széchenyiho H.Saliby 6 0 4 5 15 ÚR 4. Barcziová Laura Gymnázium J. Matúšku Galanta 6 5 3 0 14 ÚR 4. Bujdák Roman Gymnázium J. Matúšku Galanta 2 6 6 0 14 ÚR 4. Simona Pytlová ZŠ Pusté Úľany 6 0 3 5 14 ÚR 5. Pašková Veronika Gymnázium V.Mihálika Sereď 2 6 3 2 13 ÚR 6. Trebatický Marek ZŚ J. Fándlyho Sereď 6 0 0 5 11 6. Mlynár Lukáš ZŚ J. Fándlyho Sereď 3 0 3 5 11 6. Farkas Alexandra ZŠ s MŠ D. Mészárosa Veľká Mača 6 1 4 0 11 6. Vajdová Viktória ZŠ Pusté Úľany 6 0 3 2 11 7. Göndör Gergely ZŠ s MŠ s vjm I Széchenyiho H.Saliby 6 0 4 0 10 8. Dobrovodský Patrik Gymnázium Z.Kodálya s vjm Galanta 5 0 4 0 9 9. Kocsis Tamás ZŠ Z.Kodálya s vjm Galanta 4 0 4 0 8 9. Csölleová Timea Gymnázium Z.Kodálya s vjm Galanta 3 0 0 5 8 10. Kulcsar Gábor Gymnázium Z.Kodálya s vjm Galanta 3 0 4 0 7 11. Polednák Pavol ZŚ J. Fándlyho Sereď 6 0 0 0 6 11. Tóth Patrik ZŠ Pata 6 0 0 0 6 12. Luknár Lukáš ZŠ SNP Galanta 2 0 3 0 5 13. Farkaš Nikolas ZŠ K. Kuffera Sládkovičovo 2 1 1 0 4 14. Vaško Martin ZŚ J. Fándlyho Sereď 1 2 0 0 3 15. Kubalcová Alexandra ZŠ SNP Galanta 3 0 0 0 3 15. Uhrapka Bianka ZŠ Z.Kodálya s vjm Galanta 3 0 0 0 3 15. Vindišová Kristína ZŠ Pata 1 0 0 0 1 17. Varga Peter Gymnázium Z.Kodálya s vjm Galanta 0 0 0 0 0 počet žiakov 25 úspešní 7 percento 28% Výsledková listina obvodného kola Matematickej olympiády 63. ročník, školský rok 2013/2014, kategória Z5 okres Galanta, 22. 1. 2014, SOŠT Galanta Poradie Priezvisko, meno Názov a adresa školy Úlohy Ú R 1 2 3 spolu 6,0 6,0 6,0 18,0 min. 9,0 1. Vivodík Šimon ZŠ Pata 2 6 6 14 ÚR 1. Miroslav Mičo ZŠ Pata 2 6 6 14 Ú R 2. Buľvas Lukáš ZŠ M. Tereka Abrahám 0 6 6 12 Ú R 3. Krivošík Michal ZŠ J.A. Komenského Sereď 3 2 6 11 Ú R 4. Ištoková Klára ZŠ J.A. Komenského Sereď 0 4 6 10 Ú R 5. Maťašovský Tibor ZŠ SNP Galanta 3 0 6 9 Ú R 5. Haba Marek ZŠ J.A. Komenského Sereď 0 6 3 9 Ú R 5. Vincze Barnabáš ZŠ s vjm Veľké Úľany 1 5 3 9 Ú R 6. Megová Kristína ZŠ Z.Kodálya s vjm Galanta 1 1 6 8 –– 6. Marczibál Bence ZŠ s MŠ s vjm Trstice 1 2 5 8 –– 6. Bús Máté ZŠ s MŠ s vjm Tomašíkovo 1 2 5 8 –– 7.
Menyhárt Márton ZŠ s MŠ s vjm Trstice 1 0 6 7 –– 7. Varga Krisztián ZŠ s MŠ s vjm I Széchenyiho H.Saliby 1 5 1 7 –– 7. Gál Botond ZŠ s MŠ D. Mészárosa Veľká Mača 1 1 5 7 –– 8. Horváthová Simona ZŠ M. Tereka Abrahám 0 0 6 6 –– 8. Farkaš Viktor ZŠ s MŠ D. Mészárosa Veľká Mača 1 0 5 6 –– 9. Balušková Soňa ZŠ SNP Galanta 0 0 5 5 –– 9. Kozmer Jakub ZŠ Štefániková Galanta 0 0 5 5 –– 9. Cisár Miroslav ZŠ K. Kuffera Sládkovičovo 0 0 5 5 –– 9. Jankovics Máté ZŠ s MŠ s vjm Tomašíkovo 0 0 5 5 –– 10. Korec Marek ZŚ J. Fándlyho Sereď 0 0 4 4 –– 11. Katona Karolína ZŠ Z.Kodálya s vjm Galanta 1 0 2 3 –– 11. Kajos Vivien ZŠ s MŠ s vjm I Széchenyiho H.Saliby 1 2 0 3 –– 11. Sokol Timotej ZŠ Pata 2 0 1 3 –– 11. Lašák Ondrej CZŠ sv. Cyrila a Metoda Sereď 0 0 3 3 –– 12. Katona Zsófia ZŠ Z.Kodálya s vjm Galanta 1 0 1 2 –– 12. Máté Szolgai ZŠ Mostová 1 1 0 2 –– 13. Kubík Róbert ZŠ K. Kuffera Sládkovičovo 0 0 2 2 –– 13. Almási Alfréd ZŠ s MŠ s vjm Trstice 1 0 1 2 –– 13. Banášová Katarína ZŠ M. Tereka Abrahám 1 0 1 2 –– 13. Mullerová Nina ZŠ Pusté Úľany 2 0 0 2 –– 13. Kramárová Janka ZŚ J. Fándlyho Sereď 2 0 0 2 –– 13. Plaštiaková Katka ZŚ J. Fándlyho Sereď 0 0 2 2 –– 13. Hulák Adam ZŠ J.A. Komenského Šoporňa 0 0 2 2 –– 14. Mitáková Nina ZŠ M. Tereka Abrahám 0 0 0 0 –– 14. Gombárik Samo ZŚ J. Fándlyho Sereď 0 0 0 0 –– 14. Gurínová Anamária CZŠ sv. Cyrila a Metoda Sereď 0 0 0 0 –– 14. Hipšová Ema ZŠ J.A. Komenského Šoporňa 0 0 0 0 –– 14. Repčíková Tatiana ZŠ Vinohrady nad Váhom 0 0 0 0 –– 14. Repčík Lukáš ZŠ Vinohrady nad Váhom 0 0 0 0 –– 14. Jambrichová Nina ZŠ SNP Galanta 0 0 0 0 –– 14. Šeböková Vivien ZŠ K. Kuffera Sládkovičovo 0 0 0 0 –– počet žiakov 42 –– úspešní 8 –– percento 19,05% –– Hodnotenie BIO – prakticko-teoretická časť šk. r. 2013/2014
05.02.2014
Súťažné č.
Meno a priezvisko
škola
Prakt.č.
Teor.č.
Spolu
poradie
6
Adam Straka
Gymnázium V. Mihálika Sereď
12,5
38,5
51
1. postup UR
4
Erika Ostradecká
Základná škola Čierny Brod
10
38
48
2. postup UR
5
Nina Šuláková
Gymnázium V. Mihálika Sereď
14,5
32,5
47
3. UR
1
Zuzana Drobná
Gymnázium V. Mihálika Sereď
9
36,5
45,5
4. UR
8
Vivien Királyová
Základná škola Čierny Brod
10
32,5
42,5
5. UR
13
Lucia Cservenková
Základná škola Čierny Brod
10
31,5
41,5
6.7. UR
9
Matej Kováč
Gymnázium V. Mihálika Sereď
7,5
34
41,5
6.7. UR
2
Csaba Haver
ZŠ s MŠ s VJM Mostová
14
25
39
8. UR
12
Dávid Mázsár
ZŠ s MŠ s VJM Mostová
9
28
37
9. 10. UR
11
Noémi Farkasová
ZŠ s MŠ s VJM Mostová
9,5
27,5
37
9. 10. UR
7
Dajana Andová
ZŠ Štefánikova ul. 745/1 Galanta
7
29
36
11. UR
3
Lucia Pavlovičová
ZŠ Štefánikova ul. 745/1 Galanta
3,5
27
30,5
12. UR
10
Jakub Balušík
ZŠ Štefánikova ul. 745/1 Galanta
0
28
28
13.
Geografická olympiáda kat. I /5. roč. ZŠ/
Miesto: SOŠT Galanta
Dátum: 6.2.2014
Umiestnenie
Meno žiaka
Škola
M-T
Prak.
Spolu
Úspešnosť
1.
Marek Haba
ZŠ J. A. Komenského Sereď
55
37
92
UR
2.
Miroslav Mičo
ZŠ Pata
54
38
92
UR
3.
Dudák Maťej
ZŠ G.Dusíka Galanta
55
36
91
UR
4.
Katarína Plaštiaková
ZŠ J.Fándlyho Sereď
51
32
83
UR
5.
Lukáš Buľvas
ZŠ M. Tareka Abrahám
48
35
83
UR
6.
Kovács Viktor
ZŠ Štefánikova ul. Galanta
49
32
81
UR
7.
Lea Lanczová
ZŠ SNP Galanta
49
27
76
UR
8.
Patrik Kovačovoč
ZŠ Jelka
44
32
76
UR
9.
Veronika Horváthová
ZŠ Veľké Úľany
46
26
72
UR
10.
Vivienn Kyselová
ZŠ K.Kuffnera Sládkovičovo
45
14
59
11.
Adam Hulák
ZŠ s MŠ Šoporňa
41
17
58
12.
Veronika Kubíčková
ZŠ Vinohrady n/Váhom
34
18
52
Počet žiakov: 12
Úspešní riešitelia: 9
Geografická olympiáda kat. H /6. roč. ZŠ /
Miesto: SOŠT Galanta
Dátum: 6.2.2014
Umiestnenie
Meno žiaka
Škola
M-T
Prak.
Spolu
Úspešnosť
1.
Kelecsényi Zoltán
ZŠ Štefánikova ul. Galanta
55
34
89
UR
2.
Tomáš Klostermann
GYM V. Mihálika Sereď
50
36
86
UR
3.
Lucia Ilavská
GYM J. Matúšku Galanta
49
33
82
UR
4.
Dominika Lauková
ZŠ Veľké Úľany
49
32
81
UR
5.
Tomáš Sysel
ZŠ J .A. Komenského Sereď
47
29
76
UR
6.
Samuel Múdry
ZŠ Pata
46
30
76
UR
7.
Dominik Pauver
ZŠ J. Fándlyho Sereď
40
29
69
UR
8.
Natália Švihoríková
ZŠ M. Tareka Abrahám
41
26
67
UR
9.
Bános Róbert
ZŠ G. Dusíka Galanta
47
15
62
10.
Dominik Sárkány
ZŠ SNP Galanta
30
22
52
Počet žiakov: 10
Úspešní riešitelia: 8
Geografická olympiáda kat. G /7. roč. ZŠ /
Miesto: SOŠT Galanta
Dátum: 6.2.2014
Umiestnenie
Meno žiaka
Škola
M-T
Prak.
Spolu
Úspešnosť
1.
Aneta Modrovičová
ZŠ Štefánikova ul. Galanta
56
39
95
UR
2.
Martin Jozef Ferenc
ZŠ s MŠ Šoporňa
54
31
85
UR
3.
Kozmér Barbara
ZŠ s MŠ s VJM I.Sz.Horné Saliby
55
24
79
UR
4.
Ahmed El Falougy
ZŠ G. Dusíka Galanta
47
22
69
UR
5.
Adrián Hodúr
ZŠ J. Fándlyho Sereď
44
23
67
UR
6.
Jakub Šmelka
GYM J. Matúšku Galanta
42
11
53
7.
Lenka Gurínová
GYM V.Mihálika Sereď
32
20
52
8.
Sabina Slováková
ZŠ J. A. Komenského Sereď
36
12
48
9.
Peter Karas
ZŠ SNP Galanta
33
9
42
10.
Adam Križankovič
ZŠ K.Kuffnera Sládkovičovo
25
8
33
Počet žiakov: 10
Úspešní riešitelia: 5
Geografická olympiáda kat. F /8. roč. ZŠ /
Miesto: SOŠT Galanta
Dátum: 6.2.2014
Umiestnenie
Meno žiaka
Škola
M-T
Prak.
Spolu
Úspešnosť
1.
Major Peter
ZŠ G. Dusíka Galanta
59
35
94
UR
2.
Jana Talapková
GYM V. Mihálika Sereď
47
34
81
UR
3.
Ivana Skaličanová
ZŠ J. A. Komenského Sereď
48
29
77
UR
4.
Peter Bernáth
GYM J. Matúšku Galanta
50
26
76
UR
5.
Karolína Tóthová
ZŠ Štefánikova ul. Galanta
47
26
73
UR
6.
Miroslava Tóthová
ZŠ J. Fándlyho Sereď
44
27
71
UR
7.
Ema Jucková
ZŠ M. Tareka Abrahám
38
18
56
8.
Mária Lujza Hervay
ZŠ s MŠ s VJM I. Sz. Horné Saliby
39
16
55
9.
Pavol Horník
ZŠ SNP Galanta
33
19
52
10.
Zoja Minaková
ZŠ Pata
29
14
43
11.
Marek Šípoš
ZŠ K. Kuffnera Sládkovičovo
27
9
36
12.
Dávid Čelár
ZŠ Vinohrady n/Váhom
24
9
33
Počet žiakov: 12
Úspešní riešitelia: 6
Geografická olympiáda kat. E /9. roč. ZŠ /
Miesto: SOŠT Galanta
Dátum: 6.2.2014
Umiestnenie
Meno žiaka
Škola
M-T
Prak.
Spolu
Úspešnosť
1.
Marek Krchňavý
ZŠ J. A. Komenského Sereď
47
31
78
UR
2.
Roman Bujdák
GYM J. Matúšku Galanta
45
28
73
UR
3.
Filip Pekarík
ZŠ J. Fándlyho Sereď
50
19
69
UR
4.
Hančin František
ZŠ G. Dusíka Galanta
41
25
66
UR
5.
Adam Budai
ZŠ Veľké Úľany
45
17
62
6.
Filip Tóth
GYM V. Mihálika Sereď
45
15
60
7.
Jaroslav Štefunko
ZŠ M. Tareka Abrahám
45
14
59
8.
Lukáš Luknár
ZŠ SNP Galanta
35
19
54
9.
Szabolcs Varga
ZŠ s MŠ s VJM I. Sz. Horné Saliby
33
21
54
10.
Alexandra Ščasná
ZŠ Pata
39
11
50
11.
Adam Šulák
ZŠ Vinohrady n/Váhom
33
15
48
12.
Adam Hodúr
ZŠ K. Kuffnera Sládkovičovo
31
15
46
Počet žiakov: 12
Úspešní riešitelia: 4